KONST / Litografier / Färglitografi 15837308
nr 1583 7308
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 30x33 cm, yttermått inklusive ram: 46x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:35:05
100 kr
150 kr